Sigara içenler için, Üç günde akciğer temizleme yöntemi

Akciğerleri yeniden doğmuş gibi temizleyen yöntem!
Vücuttan, özellikle de akciğerlerden toksinleri atmak sağlığımız için çok faydalıdır. Vücudun ve organların işlevlerini düzgün bir şekilde yerine getirmelerine ve kendimizi daha hissetmemize yol açar.
Özellikle sigara içenler Akciğerlerin düzgün bir şekilde çalışması sağlığımız ve ruh halimiz için önemlidir. Her gün nefes alıp verirken soluduğumuz mikropları da atabilmek için ara sıra akciğerleri temizlemek gerekir.
3 GÜNLÜK DETOKS
Detoksa başlamadan 2 gün önce süt ve süt ürünleri tüketimini kesin. Vücudun bu ürünlerden aldığı toksinlerden arınmış olması gerekmektedir. Detoksun ilk günü yatmadan önce bir fincan bitkisel çay için. Bu sayede bağırsaklardaki toksinleri atmış olacaksınız. Unutmayın ki detoks sırasında akciğerlere ağır fiziksel aktiviteler yüklememeliyiz.
Kahvaltıdan önce 300 ml suya 2 limon sıkın ve için. Ardından 300 ml greyfurt suyu için, eğer tadını sevmiyorsanız aynı miktarda ananas suyu da içebilirsiniz. Bu meyvelerin içerdiği antioksidanlar solumun yolu sistemini geliştirir.

Kahvaltı ve öğle yemeği arasında 300 ml havuç suyu için. Bu, 3 günlük detoks boyunca kanınızın alkalize olmasını sağlayacaktır.
Öğlen 400 ml potasyum açısından zengin bir meyve suyu için (muz, kayısı, armut olabilir). Bu da içinizi temizleye yarayacak bir tonik görevi görecektir.
Yatmadan önce 400 ml yaban mersini suyu için, akciğerlerde enfeksiyona yol açabilecek bakterilerle savaşmaya yardımcı olacaktır.
3 gün boyunca 20 dakikalık rahatlatıcı banyolar yapın çünkü toksinler ter yoluyla vücuttan atılacaktır.
Kaynamış bir kap suya 5-10 damla okaliptüs esansı damlatın. Kafanıza bir havlu koyarak kabın içinden nefes alıp verin (aynı buğu septil yapar gibi). Su soğuyana kadar bu işlemi sürdürün.

Yazı oluşturuldu 100

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer yazılar

Aramak istediğinizi üstte yazmaya başlayın ve aramak için enter tuşuna basın. İptal için ESC tuşuna basın.

Üste dön