HABER

Fantastik Dörtlü – Yeni seri

Fantastik Dörtlü filmleri şimdiye kadar hep hüsranla sonuçlanmıştı. Marvel, Fantastik Dörtlü’dan ümidini kesmemiş olacak ki yeni Fantastik Dörtlü filmi için harekete geçti. Filmin yönetmen koltuğunda Spider-Man filmlerini de yöneten Jon Watts oturacak.

Geçtiğimiz yıl çok ses getiren Disney, Marvel, Fox ve Netflix arasındaki telif meseleleri sona erdi. Anlaşmalar resmi olarak sona erdiği için Disney artık hem Fantastik Dörtlü’un hem de X-Men’in haklarını aldı. Bunun üzerine dün gerçekleşen Disney Investor Day etkinliğinde yapılan açıklamalar, artık bu karakterlerin de Marvel Sinematik Evreni’ne dâhi olmasının zamanının geldiğini gösteriyor. Marvel, yeni bir Fantastik Dörtlü filmi için hazırlıklara başlandığını resmen duyurdu.

Fantastik Dörtlü için ön hazırlıklar başladı;
Marvel Studios, bununla da yetinmedi ve filmi yönetecek ismi de açıkladı. Yönetmen koltuğunda, Tom Holland’lı yeni Spider-Man filmlerinin de yönetmeni olan Jon Watts oturacak.

Filmle ilgili ilk açıklamalar daha çok yeni olduğu için yeni Fantastik Dörtlü’un yönetmeni dışında başka hiçbir bilgi bulunmamakta. Oyuncu kadrosu, çekim takvimi ve vizyon tarihi gibi soruların yanıtları önümüzdeki haftalarda cevabını bulur. Marvel’in Fantastik Dörtlü’u yeniden hayata geçirmesi ise hayranlarının yeni bir X-Men filmi beklentisine soktu.

İnsanlar 3’e ayrılır; Gerçekten başarılılar, başarılıyım diye geçinenler ve başarılı insanlar üzerinden geçinenler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir