HABER

PlayStation 5 Digital Edition’ın Türkiye fiyatı açıklandı!

PlayStation Türkiye, PlayStation 5 Digital Edition’ın fiyatını sonunda paylaştı. PlayStation Türkiye Twitter hesabı üzerinden yapılan paylaşıma göre PlayStation 5’in disksiz sürümü olan PlayStation 5 Digital Edition’ın Türkiye fiyatı Xbox Series S’ten biraz daha pahalı ancak Xbox Series X’den daha uygun.

Sony PlayStation 5’in Türkiye fiyatını sonbaharda açıklamış ve yeni oyun konsolunu Türkiye dahil birçok ülkede kasım ayı içerisinde satışa sunmuştu. Ancak PlayStation 5 yalnız gelmemişti. Yeni nesil oyun konsolunun yanında PlayStation 5 Digital Edition adını taşıyan, Xbox Series X ve Xbox Series S ile rekabet edebilecek disksiz yeni bir oyun konsolu daha vardı. PlayStation Türkiye, PlayStation’in 5 fiyatını açıklarken, PlayStation 5 Digital Edition’ın fiyatını açıklamamış ve bu açıklamayı sonraya bırakmıştı. Nitekim bugün PlayStation 5 Digital Edition’ın Türkiye fiyatı belli oldu.

İŞTE PLAYSTATİON 5 DİGİTAL EDİTİON’IN FİYATI

PlayStation 5 Digital Edition’ın fiyatı, PlayStation Türkiye Twitter hesabı aracılığıyla yapılan bir paylaşım ile açıklandı. Buna göre, PlayStation Digital Edition’ın Türkiye fiyatı 5.999 TL olacak. Yeni disksiz Sony oyun konsolu, şubat ayı içerisinde meraklıları ile buluşacak.

Sony yaptığı açıklamada söz konusu fiyatın tavsiye edilen perakende satış fiyatı olduğunu belirtiyor.

Benzer Yazı :   Marvel Filmleri (Filmlerin Çıkış Tarihine Göre)
3 Şubat 2021 - 09:37

İnsanlar 3’e ayrılır; Gerçekten başarılılar, başarılıyım diye geçinenler ve başarılı insanlar üzerinden geçinenler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir